Jak jednoduše zpříjemnit své prostředí, bez zbytečných výdajů?

Udělejte ze svého bytu či domu místo,
ve které se budete cítit příjemně.


Možná se vám stává, že přijdete domů z práce a místo toho, abyste se cítili příjemně, jste ještě více unaveni. Máte pocit, že nevíte co dřív. Do toho působí navíc ještě nefunkční vztahy a napjatá nálada. 

fengshui

Dovedete si představit, že se ve vašem domě, bytě či kanceláři cítíte příjemně a harmonicky? Že máte z ničeho nic daleko více energie, vztahy jsou klidné, a díky tomu se daleko raději vracíte do svého domova?


Zuzana AdamJmenuji se Zuzana Adam a 15 let se věnuji harmonizaci prostředí pomocí metody Feng Shui. Za dobu svého působení mám za sebou stovky spokojených klientů z osobních konzultací.

V čem je přínos online kurzu
Prostředí chytře?


Stejně jako více než 300 účastníků můžete pomoci svého prostředí nastartovat proměnu svého života. Stačí jenom dělat ty správné akce. Program prostředí chytře vám ukáže, jak na to. 

 • Harmonizujete své obydlí, díky tomu se budete cítit znovu plní energie.
 • Vyčistíte svůj domov od zbytečných věcí a vaše bydlení bude mnohem útulnější
 • V příjemném prostředí se uklidní vaše vztahy s partnerem či rodinou.
 • Pokud partnera nemáte, získáte tipy na to, jak pomocí prostředí přitáhnout toho správného.
 • Uvidíte jak jednoduchými kroky nastolit ve vašem bytě řád a ten i udržet.
 • Poznáte, kterých 9 životních oblastí máte v každé místnosti a jak je podpořit.
 • a mnohem více…

Co říkají na kurzy jejich účastníci?

Můj život se dost změnil i díky studiu FSA. Jsem víc sama sebou,svobodnější a hlavně vím,že jdou změny zevnitř a kombinací prostoru jde dosáhnout trvalé změny.
Květa
Když jsem položila drůzu mého oblíbeného ametystu do oblasti hojnosti, začali ke mě brzy chodit více klienti a tak jsem získala více financí, které potřebuji pro přestěhování (které plánuji).
Ivana
Je to jak skládání puzzle. Na počátku je hromádka barevných kousků Vašeho vysněného cíle. Když zapadne ten poslední pocítíte radost , že jste to dokázali. Výsledný celek - Váš cíl - se uskutečnil.
Blanka
Na kurzech, které jsem navštívila jsou informace předávány vždy podle zvolených témat. Toto studium je nejen obsáhlé, ale jsou nám poskytovány informace vč. příkladů použití, za to jsem velice vděčná. Nyní vím, že mohu svůj život a cíle ovlivnit.
Jana
O Feng Shui som sa začala zaujímať v období keď som si kúpila svoj byt. Snažila som sa nájsť možnosti ako byt zariadiť tak, aby vplýval harmonicky nie len na mňa, ale aj na mojich hostí. Na internete som natrafila na stránku FSA a bez váhania som po zhliadnutí prvých videí, využila možnosť ziskať všetky lekcie. Naučila som sa prostredníctvom nich veľa, zlepšila som si niektoré oblasti života a na ostatných stále pracujem. Cenim si všetky nové poznatky, ktoré som získala a s radosťou sa s nimi podelím s rodinou a priateľmi.
Darina

Prostředí chytře obsahuje:


 • 8 lekcí a podpůrných cvičebních sešitů
  Praktické postupy pro proměnu Vašeho prostředí krok za krokem
 • + BONUS lekce Prostor vaší lásky
  Vyčistěte si vztahy harmonizujte své partnerství
 • Konzultace v uzavřené FB skupině
  Získáte podporu týmu specialistů a dalších účastníku.Díky tomu si budete ve svých krocích mnohem jistější.

Chcete zažívat ve svém bytě či domě pocity štěstí, harmonie a pohody?

Prostředí chytře Vám ukáže, jak na to.